Author: a***3
Date:
Review: brilliant hair brush makes the hair feel nice a soft
Color: Black
Size: one-size
Price: 35kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Halloween |
| Shapepattern | Square |
| Color | Black |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 21.5 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 3.5 cm |
| SKU | rb2304195112666968 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 8858211 people said the quality is very good!
Author: a***3
Date:
Review: brilliant hair brush makes the hair feel nice a soft
Color: Black
Size: one-size
Author: a***y
Date:
Review: Great product, easy to use
Color: Black
Size: one-size
Author: c***4
Date:
Review: Brush looks good ! Leave my hair so smooth
Color: Black
Size: one-size
Author: S***y
Date:
Review: awesome item worth to buy it
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.